nasze realizacje ogrodów ogrody nowy sącz

Portfolio

Projekt ogrodu przy budynku jednorodzinnym

Zaprojektowany ogród to połączenie klasyki z nutką nowoczesności. Za względu na wkomponowanie na rabatach licznych krzewów owocowych całość poza walorami estetycznymi spełnia funkcje użytkową.

Ogród rezydencjonalny – Radom

Projektowany ogród otaczający rezydencję w Radomiu zaprojektowano w stylu naturalistycznym. Swodobne przejścia, miękkie linie podkreślają naturalny charakter ogrodu, a tym samym nawiązują do pięknego krajobrazu otaczającego ogród.

Ogród przy budynku jednorodzinnym

Zgodnie z oczekiwaniami Inwestorów projektowaną przestrzeń wypełniają głównie rodzime gatunki zastosowane w formach karłowych, co przesądza o oryginalnym wyglądzie ogrodu. Połączenie roślin iglastych z liściastymi oddaje charakter otaczającego krajobrazu naturalnego- typowego dla miejscowośi. Swobodne linie idealnie komponujsię bryłą budyku.  

Ogród przy budynku jednorodzinnym - Gołkowice

Zaprojektowana roślinność jest różnorodna pod względem barw, kształtów, liści, przebarwień jesiennych, przez co ogród zyska niepowtarzalny wygląd. Dodatkowym atutem wprowadzonej formy zieleni są ich małe wymagania zarówno glebowe, jak i pielęgnacyjne, co pozwoli na uzyskanie efektownego wyglądu bez konieczności ponoszenia nadmiernych prac ze stroni Użytkowników. 

 

« poprzednia 1 następna »
Projekt ogrodu przy dworze na Wacynie w Radomiu

Jest to projekt wykonany w stylu klasycznym z dominującą roślinnością kwitnącą na odcienie różu. Zgodnie z oczekiwaniami Klienta projektowana przestrzeń została osłonięta poprzez zastosowanie liściastego żywopłotu, przez co ogród nabrał intymnego charakteru.

Projekt ogrodu przy rezydencji - Nowy Sącz

Inwestorem ogrodu przy rezydencji było młode małżeństwo. Zgodnie z oczekiwaniami Klientów projekt został wykonany w bardzo nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Zastosowane rozwiązania techniczne oraz roślinne nie potrzebują dużych nakładów pracy w celu utrzymania oczekiwanego efektu.

Projekt skweru w Cieszynie

Projekt przedstawia swobodną koncepcje zagospodarowania niedużego skweru miejskiego w Cieszynie znajdującego się naprzeciwko banku. Całość komponuje łagodna linia utworzona z betonowych murków, pełniących funkcje ławek.

Projekt zieleni na osiedlu kameralnym Bielsko Biała

Projektowana przestrzeń to kameralne osiedle w formie zabudowy szeregowej. Ze względu na spadek terenu projekt wymagał licznych prac związanych z jego modelowaniem.

Projekt rewaloryzacji założenia parkowo-dworkowego w Nidku

Obiektem projektu był zapomniany i zniszczony park przy dworze niedaleko Andrychowa. Przed przystąpieniem do projektowania opracowano inwentaryzację drzewostanu, w konsekwencji której na mapę naniesiono 153 drzewa. Ze względu na zagrażający stan części z nich zalecono ich usuniecie.

Projekty nawierzchni

To przykładowy projekt nawierzchni wykonany w stylu geometrycznym. Poprzez zastosowanie różnych form i kształtów bezpośrednio nawiązuje on z projektowanym ogrodem. W projekcie wykorzystano kostkę w kolorze waniliowym nakrapianą brązem czekoladowym, natomiast wzory wykonanao z brązowego klinkieru.

Projekt ogrodu przy budynku jednorodzinnym Mazowszany

Jest to projekt przy budynku jednorodzinnym, którego użutkownikami jest 4 osobowa rodzina.

Głównym założeniem podczas tworzenia projektu jest minimalizm, prosta i czytelna forma oraz łatwość koniecznych do wykonania prac przy już zrealizowanym projekcie. Ze względu na fakt, iż użytkownikami będą również dzieci, większa część projektu stanowi powierzchnię z trawnika.

 

Gardenia Gołkowice

ul. Gołkowice Górne 137
33-388 Gołkowice (Nowy Sącz)

Gardenia
Kraków

ul. Borsucza 7
30-408 Kraków