nasze realizacje ogrodów ogrody nowy sącz

Nasze projekty

Projekt ogrodu przy dworze na Wacynie w Radomiu

Jest to projekt wykonany w stylu klasycznym z dominującą roślinnością kwitnącą na odcienie różu. Zgodnie z oczekiwaniami Klienta projektowana przestrzeń została osłonięta poprzez zastosowanie liściastego żywopłotu, przez co ogród nabrał intymnego charakteru.

Projekt ogrodu przy rezydencji - Nowy Sącz

Inwestorem ogrodu przy rezydencji było młode małżeństwo. Zgodnie z oczekiwaniami Klientów projekt został wykonany w bardzo nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Zastosowane rozwiązania techniczne oraz roślinne nie potrzebują dużych nakładów pracy w celu utrzymania oczekiwanego efektu.

Projekt skweru w Cieszynie

Projekt przedstawia swobodną koncepcje zagospodarowania niedużego skweru miejskiego w Cieszynie znajdującego się naprzeciwko banku. Całość komponuje łagodna linia utworzona z betonowych murków, pełniących funkcje ławek.

Projekt zieleni na osiedlu kameralnym Bielsko Biała

Projektowana przestrzeń to kameralne osiedle w formie zabudowy szeregowej. Ze względu na spadek terenu projekt wymagał licznych prac związanych z jego modelowaniem.

Projekt rewaloryzacji założenia parkowo-dworkowego w Nidku

Obiektem projektu był zapomniany i zniszczony park przy dworze niedaleko Andrychowa. Przed przystąpieniem do projektowania opracowano inwentaryzację drzewostanu, w konsekwencji której na mapę naniesiono 153 drzewa. Ze względu na zagrażający stan części z nich zalecono ich usuniecie.

Projekt ogrodu przy budynku jednorodzinnym Mazowszany

Jest to projekt przy budynku jednorodzinnym, którego użutkownikami jest 4 osobowa rodzina.

Głównym założeniem podczas tworzenia projektu jest minimalizm, prosta i czytelna forma oraz łatwość koniecznych do wykonania prac przy już zrealizowanym projekcie. Ze względu na fakt, iż użytkownikami będą również dzieci, większa część projektu stanowi powierzchnię z trawnika.

 

Projekty nawierzchni

To przykładowy projekt nawierzchni wykonany w stylu geometrycznym. Poprzez zastosowanie różnych form i kształtów bezpośrednio nawiązuje on z projektowanym ogrodem. W projekcie wykorzystano kostkę w kolorze waniliowym nakrapianą brązem czekoladowym, natomiast wzory wykonanao z brązowego klinkieru.

« poprzednia 1 następna »

Gardenia Gołkowice

ul. Gołkowice Górne 137
33-388 Gołkowice (Nowy Sącz)

Gardenia
Kraków

ul. Borsucza 7
30-408 Kraków