nasze realizacje ogrodów ogrody nowy sącz

O firmie:

Gardenia Pracownia Sztuki Ogrodowej specjalizuje się w projektowaniu i kompleksowym zagospodarowaniu terenów zieleni. Nasza wiedza zdobyta na wyższych studiach z zakresu architektury krajobrazu oraz ogrodnictwa poparta ogromnym doświadczeniem, pozwalają sprostać najwyższym oczekiwaniom naszych Klientów, a współpraca z szerokim gronem specjalistów zapewnia wysoki standard naszych usług.

W Gardenii powstają małe dzieła sztuki wykonane w specjalistycznych programach komputerowych, stanowiące idealne połączenie oczekiwań Klienta z wizją projektanta. Projektujemy ogrody naturalistyczne, klasyczne, nowoczesne, a także  w oparciu o zasady Feng Shui. Z naszej pracowni wywodzą się projekty ogrodów zimowych, tarasów, balkonów, oświetlenia, automatycznych systemów nawodnienia oraz tak zwane łąki kwietne. Ponadto z wielką pasją i zaangażowaniem podejmujemy rewitalizację ogrodów już istniejących oraz starych założeń historycznych, którym przywracamy blask.

 Analizując przestrzeń projektową uwzględniamy aspekt ochrony środowiska. Podczas projektowania stosujemy rozwiązania ekologiczne, które w efektowny sposób podkreślają oraz wykorzystują walory przyrodnicze projektowanej przestrzeni.

 Indywidualne podejście do zadania oraz profesjonalizm na każdym etapie prac, pozwala na stworzenie niepowtarzalnego ogrodu, wyróżniającego się unikalnym stylem, łączącego oczekiwania Klienta, aspekt estetyczny i funkcjonalny.

Nasza firma działa na terenie całej Polski, w szczególności na terenie województwa małopolskiego i mazowieckiego. Nasze metropolie projektowe to Stary Sącz, Nowy Sącz, Kraków, Bielsko-Biala, Radom, Warszawa, Łódź, Kielce, Lublin.

Zapraszamy do współpracy

Gardenia Gołkowice

ul. Gołkowice Górne 137
33-388 Gołkowice (Nowy Sącz)

Gardenia
Kraków

ul. Borsucza 7
30-408 Kraków